درباره ما

سایت بیستانه، سایتی جامع در حوزه مدیریت و بازاریابی نوین است که سعی دارد آخرین متدهای بازاریابی، فروش و تبلیغات را با استفاده از تجربیات اساتید این حوزه در اختیار علاقمندان قرار دهد.

در بخش های آموزش مدیریت و بازاریابی و مشاوره بازاریابی، مطالب مربوط به مدیریت و بازاریابی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد و همینطور در بخش محصولات رایگان سعی شده تا مقالات و کتب الکترونیکی معتبر به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

بخش فروشگاه اینترنتی نیز محصولات مرتبط فرهنگی از جمله کتاب، نرم افزار و یا سی دی ها و فایل های مولتی مدیا که مورد تائید وزارت محترم فرهنگ و ارشاد می باشد، قرار گیرد.

بیستانه در تلاش است تا متفاوت باشد.

قوانین و مقررات

 

 قوانین و مقررات سایت بیستانه
 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت بیستانه را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 
  1. افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله افراد باید با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، عضو سایت شوند

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت بیستانه رایگان است.

 

2. فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: انتخاب سبد کالا در بالای صفحه سایت، تایید و واریز مبلغ مربوطه از طریق درگاه بانک و به صورت الکترونیکی(خرید اینترنتی)

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط بیستانه

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، بیستانه حق دارد سفارش را باطل کند. 

 

3. حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

4. شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

5. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیرسبز به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 6. خریدار این حق را دارد که پس از دریافت کالا در صورت عدم رضایت از کالا و یا ارسال کالایی که با توضیحات کالا مغایر باشد در زمان 7 روز کالا را بدون خدشه و یا آسیب به آن به بیستانه عودت دهد.

تبصره: در صورت استفاده و یا ایجاد آسیب در کالا امکان عودت کالا وجود ندارد.

7. کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را قرار دهد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.